Použivínám webu souhlasíte s použitím Cookies!

Svěřte své IT do rukou profesionálů

Jsme odborníky v našem oboru. Poskytujeme ty nejkvalitnější služby na trhu.
Máme zkušenosti

Za členy našeho týmu stojí léta zkušeností na poli informačních technologií. V oboru působíme od roku 1996. Tradičně se specializujeme na poskytování podpory a provozu informačních systémů a IT bezpečnost. Našim posláním je přinést všem našim zákazníkům bezpečnost jejich dat prostřednictvím komplexních řešení datové a komunikační bezpečnosti. Naše služby pokrývají téměř celou oblast ICT, od konzultací a dodávek HW a SW až po jejich implementace a následnou správu či outsourcing.

Individuální školení

Našim partnerům také nabízíme individuální i hromadná školení pro uživatele všech úrovní znalostí. Vzhledem k našemu dlouhodobému vztahu s jednotlivými zákazníky jsme většině zákazníků připraveni poskytnout i školení na míru jejich konkrétním požadavkům. To znamená, že jejich zaměstnanci jsou školeni specificky právě v oblastech, které pro svou práci potřebují. Klienti u těchto školení oceňují efektivnost investovaného času a návratnost prostředků investovaných do těchto školení.

Vývoj

V poslední době se také zaměřujeme na vývoj různých aplikací cloudového typu prostřednictvím Microsoft 365 služeb (Sharepoint Online a MS Azure), které jsou stále více v oblibě. Jsme schopni zaimplementovat a upravit Sharepoint Online pro jakékoliv potřeby zákazníka. Sdílejte své zabezpečené dokumenty přes workflow, napříč Vaší firmou prostřednictvím nejmodernější technologie!

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.