Použivínám webu souhlasíte s použitím Cookies!

Služby

Nabízíme mnoho skvělých služeb,
které zajistí bezpečnost a růst Vaší firmy

Zamysleli jste se někdy nad tím, o kolik příležitostí nebo zakázek můžete přijít, pokud Vám nefunguje e-mail jeden den?

Díky naší klíčové službě Outsourcing IT spolehlivě se můžete věnovat naplno Vašemu podnikání, protože My jsme Vaše IT.

Vynikající outsourcingové služby ICT podpoří růst Vaší firmy.

Vaše starosti s výpočetní technikou na naši hlavu.

Potřebujete, aby byl Váš systém dostupný a nechcete řešit problémy s jeho nefunkčností? 

Zajistíme monitoring a dohled Vašeho IT v požadované úrovni a díky dohledovému centru řešíme problémy dříve, než je pocítíte.

Vybudovat firmu je složitý úkol. Vybavit ji potřebnými nástroji ale může být jednoduché.

Nemáte vlastní server, nevadí! Pronajměte si jej od nás.

Školení pro moderní pracoviště.

Outsourcing IT / ICT

Vynikající outsourcingové služby ICT podpoří růst Vaší firmy.

Aby byl outsourcing úspěšný, je nutné především předem kvalitě vydefinovat poskytované služby. Rámec námi poskytovaných služeb je vždy definován individuálními potřebami zákazníka. Velké či malé starosti s Vaším IT / ICT můžete hodit za hlavu. Jsme spolehliví profesionálové, kteří Vám poskytnou outsourcing přesně na míru a Vy se můžete věnovat opravdu důležitým činnostem ve Vašem podnikání.  Odpovědnost za provoz, návrh a rozvoj vašeho ICT bude na nás, a tak dosáhnete snížení provozních nákladů Vaší firmy. Naše služby jsou dostupné 365 dnů v roce. 

Co můžete od outsourcingu očekávat?

Neplatíte za něco, co Vaše firma nepotřebuje. Vlastní administrátor není schopen obsáhnout na požadované úrovni velké množství IT oborů, jakými jsou například bezpečnost, infrastruktura atd. Potřebovali byste celé IT oddělení, které je drahé a těžko se naplňuje požadovanými specialisty, jelikož jich je na trhu práce obrovský nedostatek.

Máte k dispozici tým špičkových specialistů, kteří se Vám budou věnovat kdykoliv bude zapotřebí na jednotném kontaktním místě.

Neřešíte zastupitelnost v případě nemoci nebo dovolené administrátora ani jeho dostupnost.

Můžete plánovat Vaše výdaje, jelikož platby mohou být paušální.

Poradíme s výběrem správného hardware a software a pokud budete chtít, můžeme Vám jej i dodat.

Pomůžeme Vám optimalizovat vaše ICT a snížit náklady na používání IT.

A především, Vaše data jsou v bezpečí!

 

 

Vrátit se nahoru

Správa IT a služeb

Vaše starosti s výpočetní technikou na naši hlavu.

Jsme Vám k dispozici 365 dnů v roce, na jednotném kontaktním místě.

Pokud preferujete osobní kontakt, přijedeme a servis provedeme ve Vaší kanceláři. Pokud z jakéhokoliv důvodu není servis v místě zapotřebí, náš tým špičkových specialistů provede servisní zásah vzdáleně. Tímto způsobem výrazně zkrátíme dobu potřebnou k vyřešení Vašich potíží.

Máte rádi Vaše požadavky pod kontrolou a preferujete jednotné kontaktní místo, kde by Vaši zaměstnanci evidovali jejich požadavky? To pro nás není žádný problém, naše HelpDesk aplikace je Vám k dispozici.

Nedílnou součástí servisu jsou i pravidelné profylaktické kontroly, které udrží Vaše IT v kondici.

Vrátit se nahoru

Systémová podpora IT

Potřebujete, aby byl Váš systém dostupný a nechcete řešit problémy s jeho nefunkčností? 

Nemusíte. Poskytneme Vám komplexní systémovou podporu. 

A čeho se týká?

Informačního systému.

Systémová podpora je od toho, aby se předcházelo problémovým situacím a v případě jejich vzniku se minimalizovaly ztráty. Nebo byl Váš SW vyvinut před mnoha lety, ale máte nové požadavky?

Výpočetní techniky.

Jako primární vnímáme ochranu Vašich dat před napadením virů a před útoky z internetu. Klademe vysoký důraz na rychlé řešení Vašich problémů a předcházíme jejich vzniku pravidelným servisem IT.

Počítačových sítí.

Navrhneme a vytvoříme pro Vás bezpečnou metalickou i bezdrátovou síť podle nejmodernějších standardů a zajistíme veškeré potřebné služby pro její provoz.

Optimalizace ICT.

Stabilní a rychlé fungování serverů a počítačů je základem úspěchu efektivního využívání IT, naší optimalizací Vám to zajistíme. Odhalíme případné chyby ve stávající infrastruktuře a navrhneme jejich opravu.

Vrátit se nahoru

Dohledové centrum

Zajistíme monitoring a dohled Vašeho IT v požadované úrovni a díky dohledovému centru řešíme problémy dříve, než je pocítíte.

Každá firma jistě za svou existenci zažila situaci, kdy v tu nejméně vhodnou dobu selhalo některé z technického či softwarového vybavení. Stále aktuální riziko náhlé nefunkčnosti například poštovního serveru či firewallů přináší otázku, jak nejlépe předejít těmto situacím. Zajistíme Vám monitoring a dohled v požadované úrovni včetně případného následného servisního zásahu.

Pokud svěříte své IT do rukou naších specialistů, získáte dohled 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce nad správnou činností jak technického, tak i softwarového vybavení internetových, poštovních serverů a firewallů, brány do internetu či routerů. Naše servery a jejich sondy v pravidelných intervalech zjišťují kvalitu spojení mezi sítí Internet a Vaším zařízením, dostupnost klíčových služeb Vašeho IT a v případě poruchy systém sám rozešle oznámení našemu odbornému týmu. Po odstranění poruchy jste pouze informováni, že se něco dělo.

Vrátit se nahoru

Cloud

Vybudovat firmu je složitý úkol. Vybavit ji potřebnými nástroji ale může být jednoduché.

Office 365 nabízí víc než jen aplikace jako Word a Excel – přináší profesionální e-mail a spolehlivé služby, které využívají světový cloud pro produktivitu. Díky Office 365 můžete snadno vytvářet a sdílet obsah a pracovat kdekoliv, na jakémkoliv zařízení.

Co je Office 365?

Office 365 je předplacená cloudová služba, která nabízí ty nejlepší nástroje pro dnešní styl práce. Obsahuje nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě, jako je Excel a Outlook, ve spojení s výkonnými cloudovými službami jako OneDrive a Microsoft Teams a umožňuje tak všem uživatelům vytvářet dokumenty a sdílet je odkudkoli a na libovolném zařízení.

Zdroj: products.office.com/cs-cz/business/new-business-software-suites

 

Vrátit se nahoru

Server Hosting

Nemáte vlastní server, nevadí! Pronajměte si jej od nás.

Pokud nemáte, nebo nechcete mít vlastní server, pronajmeme vám výkonný server včetně nejlepších administrátorů. Pochopitelně je zajištěn nepřetržitý dohled a monitoring včetně případného servisu.

Vrátit se nahoru

Konzultace a školení

Školení pro moderní pracoviště.

Zjistěte, jak zvládnout mnohem víc práce, ať už jste kdekoli a používáte libovolné zařízení. Vyzkoušejte, jak odborníci využívají moderní technologie pro komunikaci, spolupráci a zlepšení produktivity v týmu i organizaci.

Zdroj: support.office.com/cs-cz/office-training-center

Proškolení zaměstnanci mají vyšší produktivitu a snižuje se riziko lidské chybovosti, což přináší nižší náklady na provoz Vaší organizace.

Připravíme pro Vás individuální školení na míru.

Vrátit se nahoru

Proč my?

Děláme svou práci s láskou

Poskytujeme kvalitní služby

Použiváme ty nejlepší technologie

Máme mnoho let zkušeností

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.