Použivínám webu souhlasíte s použitím Cookies!

Služby

Nabízíme mnoho skvělých služeb,
které zajistí bezpečnost a růst Vaší firmy

Opravdu máte zabezpečené e-maily a soubory ve Vaší firmě?

Myslíte, že se to Vaší organizace netýká?

Víte jaká tajemství skrývá Vaše infrastruktura?

Jsme opravdoví specialisté na bezpečnost ICT!
 

Jedinečné řešení archivace a vyhledávání dat.

Jste opravdu v bezpečí? Dopřejte si vítěze antivirových testů!

Zabezpečte své podnikání úplnou kontrolou zpráv.

 

Unikátní přístup k zabezpečení virtuálních datacenter.

Nepodceňujte bezpečnost vašeho smartphonu!

Každá firma potřebuje inteligentní, real-time řešení ochrany před pokročilými hrozbami v síti.

Udržujte obchodní data bezpečná a pod kontrolou!

Získejte maximum z Vašeho cloudového nasazení!

Jaká tajemství ukrývá Vaše infrastruktura?

My Vám je pomůžeme odhalit.

Big data management

Jedinečné řešení archivace a vyhledávání dat.

Implementujte Information Storage efektivním a chytrým způsobem!

Mnoho společností se potýká s rostoucím objemem dat a stále se zmenšující efektivitou správy IT infrastruktury. Dnes musíme všichni konsolidovat historické IT struktury a připravit se na ekonomické a technické výzvy budoucnosti. Stále častěji se objevují pojmy jako „cloud“, „information management“ anebo „BIG DATA“. Zatímco jiní stále filozofují o možných koncepcích, my Vám již nabízíme konkrétní řešení těchto problémů na klíč. Tím řešením je:

Enterprice Managed Archive EMA ®

EMA ® je univerzální zařízení, které archivuje data a informace vaší organizace v souladu s právem. Bez ohledu na to, zda chcete archivovat e-mailové zprávy, tiskopisy, soubory nebo hlasová data (VoIP) - EMA® vyhoví veškerým individuálním požadavkům každé firmy. EMA® centralizuje archivační procesy pro různé typy obsahů a umožňuje tak konsolidovat všechna data na jednom centrálním archivu.

Systém byl navržen tak, aby plně sledoval a správně prováděl všechny stávající právní předpisy, které se týkají archivace obchodních relevantních informací. Díky vyvážení hardware a software komponentů EMA ® poskytuje bezpečný archivační systém, který je jednoduchý na nasazení a správu a snižuje tak potřebu údržby.

Vrátit se nahoru

Ochrana koncových stanic

Jste opravdu v bezpečí? Dopřejte si vítěze antivirových testů!

Upusťte od tradic!

Pokročilá ochrana před hrozbami, nejlepší výkonnost pro fyzické a virtuální systémy, jediná konzole pro správu všech koncových bodů. To je…

Bitdefender GravityZone

Bitdefender chrání přes 500 milionů uživatelů po celém světě. Využitím unikátních technologií a odlišné architektury, Bitdefender nabízí organizacím dramaticky rychlejší a efektivnější správu bezpečnosti v kombinaci s nejlépe hodnocenou antimalware ochranou a výkonností na světě.

 • Jediná dodávaná bezpečnostní platforma, která nabízí nejlepší ochranu a výkon.
 • Až 20% úspory zdrojů výkonu v datacentrech oproti tradičním bezpečnostním výrobcům.
 • Nezávislost na operačních systémech a hypervisoru umožňuje univerzální pokrytí.
 • Jediná konzole pro jednoduchou správu bezpečnostních politik pro všechny koncové body.
 • Flexibilní licencování k naplnění Vašich potřeb.
Vrátit se nahoru

Zabezpečení mailu

Zabezpečte své podnikání úplnou kontrolou zpráv.

 

Pineapp Mail Secure je řešení mailové gateway, která chrání jak příchozí, tak i odchozí emailovou komunikaci. Řešení je dodávané buď jako cloudová služba, instalované jako virtuální appliance, instalované na lokální HW anebo nasazená v módu clusterového pole.

 • Vícevrstvá ochrana proti malware
 • Vícevsrtvý antispam modul
 • Pokročilá správa
 • Integrovaný Load Balancing
 • Sandboxing Modul

Outbound Spam Guard je řešení, které skenuje a blokuje 99% veškeré nechtěné nebo závadného odchozí emailové komunikace. OSG funguje jako transparentní proxy, která informuje poskytovatele služeb v reálném čase a s detailní úrovní statistik, které IP adresy nebo hostitelé v jejich síti jsou kontrolovány botnet sítěmi. OSG je ideální řešení pro neutralizaci botnet aktivit uvnitř sítě poskytovatele služeb.

Vrátit se nahoru

Zabezpečení virtuální infrastruktury

Unikátní přístup k zabezpečení virtuálních datacenter.

Jak zachytíme to, co nemůžeme vidět?

Pokud rootkitový nebo kernelový exploit oklame bezpečnostní mechanismy operačního systému, aby smazal své stopy, dokonce i pokročilé bezpečnostní řešení bude mít problémy s jejich nalezením. Trikem je přístup k virtuálnímu stroji z venku a zároveň monitorování jeho vnitřních procesů. Princip spočívá v jednom hypervisoru s jedním tenantem v nástroji, který nebyl předtím pro zabezpečení používán. Hypervisor poskytuje provoz virtuálních strojů, zatímco sám je kompletně izolovaný.

 • Bezpečnostní služby pro virtuální stroje, virtualizovaná datacentra a cloudové instace nabízí Bitdefender GravityZone on-premise webová konzole.
 • Nejlepší výkonnost ve virtuálních prostředích. Na základě testování pomocí Login VSI benchmark aplikace, GravityZone - SVE má oproti všem konkurenčním řešením nejnižší zátěž na aplikace běžící ve virtuálním prostředí.
 • Nyní nově řešení Hypervisor Introspection, které přináší nový unikátní přístup pro ochranu virtualizované prostředí nyní k dispozici pro Citrix prostředí.
 • Využitím speciálních komponent Security Server je možné centralizovat zátěž na paměť a výpočetní výkon z jednotlivých virtuálních strojů do jednoho centrálního bodu a tím výrazně uspořit zdroje datacentra.
 • Architektura nezávislá na virtuálním prostředí datacentra ani na chráněném cílovém operačním systému.
Vrátit se nahoru

Mobilní bezpečnost

Nepodceňujte bezpečnost vašeho smartphonu!

Dle společnost Webroot došlo loni k výraznému nárůstu množství stejně jako komplexnosti mobilních hrozeb. A dodává to hned na konkrétních číslech, podle nichž jen pro platformu Android došlo k růstu hrozeb o 384 procent! Dále pak je dle ní nutné plných 42 procent aplikací pro Android považovat za škodlivé, nechtěné nebo přinejmenším podezřelé. A plných 29,3 procenta SMS zpráv je pak posláno z herních aplikací (pokud se Vám toto číslo zdá nebetyčně vysoké, pak vězte, že SMSky třeba v USA zdaleka nedosahují takové popularity jako v našich končinách). Webroot k těmto číslům oznámil analýzou 5,9 miliónu aplikací, 31 tisíc infekcí či 125 tisíc aktivací systému LDP (Lost Device Protection) na blíže neupřesněném množství mobilů. Jeho specialisté doporučují – pokud je to jen trochu možné – využívat oficiální stránky jako Google Play a iTunes, protože ostatní zdroje zpravidla nemají tak striktní pravidla týkající se bezpečnosti. Ovšem pozor, ani zde neexistuje stoprocentní záruka absolutní bezpečnosti! Zdroj: https://www.acsa.cz/verejnost/sluzby/podle-temat/informacni-bezpecnost/bezpe%C4%8Dnost-mobilu/#ib-78

Čím jsou mobilní zařízení „chytřejší“, tím častěji jsou tato zařízení používána pro přístup k internetu. Na jednu stranu je úžasné, co všechno jsme dnes pomocí mobilu schopni zařídit. Bohužel existuje i stránka druhá, která už tak úžasná není. Protože jsou mobily používány více a více, stávají se také zajímavějším cílem útočníků. Představte si, že by se v tuto chvíli někdo plně zmocnil vašeho mobilního telefonu. Kam by měl útočník přístup? K emailové komunikaci, Vašim fotografiím, osobním dokumentům, internetovému bankovnictví nebo také k ovládání Vašeho domu (již dnes lze pomocí mobilních zařízení ovládat v domě topení, osvětlení, zabezpečení vstupu apod.).

Firmy a úřady používají telefony a smartphony ke sdílení tajných informací. Nicméně, hlasové hovory zejména z mobilních zařízení mohou být snadno odposlechnuty a zaznamenány. To je důvod, proč státní tajemství a důvěrná firemní data musí být chráněna silným šifrováním. Stejně tak uživatelé chtějí jednoduché a flexibilní řešení zabezpečení, které jim umožní telefonovat jako obvykle bez složitých komunikačních procesů.

Máme pro Vás řešení v podobě mobilních šifrovacích zařízení pro neodposlouchávatelné, end-to-end hovory s využitím smartphonů, PC, pevných telefonů a satelitních terminálů. A nejen to, dopřejte si centralizovanou a přehlednou správu Vašich mobilních zařízení, jejich aplikací a dokumentů.

Vrátit se nahoru

Síťová bezpečnost

Každá firma potřebuje inteligentní, real-time řešení ochrany před pokročilými hrozbami v síti.

Co byste řekli nástroji, který sám automatizovaně zjišťuje podezřelé chování sítě a připraví Vám relevantní přehled o hrozbách? Máme pro Vás řešení, které pomocí analýzy síťového provozu a strojového učení ochrání Vaši síť.

CyBoWall je neintrusivní, bezagentové řešení, které poskytuje kompletní a neustálý monitoring síťě přes všechny protokoly až po koncové body využitím deep packet inspekce, proaktivních síťových pastí a technologie obsáhlého síťového skeneru pro analýzu souvisejícího síťového přenosu, včetně SIEM (Security Information and Event Management) systému. Na základě sesbíraných dat Cybowall pomáhá administrátorům vynucovat detailní granulární politiky. Dokáží monitorovat koncové body a proaktivně reagovat a zakročit proti škodlivým aktivitám v síti.

Bitdefender NTSA poskytuje real-time viditelnost kybernetických hrozeb v síťovém prostředí a efektivní možnosti vyšetřování případných incidentů. Analyzuje síťový provoz pomocí strojového učení a behaviorální analýzy s poznatky z Bitdefender Threat Intelligence, aby tak mohly být detekovány pokročilé skryté hrozby.

Vrátit se nahoru

Šifrování

Udržujte obchodní data bezpečná a pod kontrolou!

V digitální ekonomice jsou data nejcennějším majetkem. Zaměstnanci vozící laptop plný citlivých firemních údajů s sebou na služební cesty, nebo na cestě do práce a z práce, jsou vystaveni riziku ztráty nebo krádeže. Zatímco ztracené mobilní zařízení je možné za určitý finanční obnos nahradit, ztráta dat může vést ke ztrátě zákazníků, poškození reputace, nebo značným finančním škodám. Vyhněte se riziku ztráty dat a zůstaňte v souladu s předpisy díky úplnému šifrování pevných disků vašich mobilních zařízení.

Bitdefender Full Disk Encription Management využívá šifrovací mechanizmy poskytované systémy Windows (BitLocker) a Mac (FileVault), s výhodami nativního šifrování zařízení pro zajištění kompatibility a výkonu. Není potřeba nasazení žádného dalšího agenta, ani instalace serveru správy klíčů.

Vrátit se nahoru

Cloudová bezpečnost

Získejte maximum z Vašeho cloudového nasazení!

Možná, že provozujete antimalwarové řešení a platíte navíc za to, že Vaše řešení bylo přesunuto z on-premise do cloudu. Ovšem existují i řešení, která Vám umožní provoz jak v cloudu tak on-premise, bez zbytečných navýšení licenčních poplatků či migračních penalizací. Takovým řešením Bitdefender. Téměř všechny funkcionality můžete provozovat jak v cloudu, tak on-premise, protože Bitdefender SVE podporuje AWS, Azure, Nutanix, Citrix Xen,VMware, KVM, Oracle Virtualization, HyperV, Windows, Linux, MacOS, iOS, Android. Takže máte obrovskou nezávislost!

Vrátit se nahoru

Bezpečnostní analýza

Jaká tajemství ukrývá Vaše infrastruktura?

My Vám je pomůžeme odhalit.

Koncem roku 2013 běžné vyšetřování banky v Kyjevě odhalilo, že interní systémy byly několik měsíců monitorovány tajným malwarem. Škodlivý software byl velmi úspěšný v zahlazování svých stop při zaznamenávání pohybu každého zaměstnance, a dokonce i při odesílání videí a obrázků, to vše bez vyvolání jakéhokoliv podezření.[1]

Když byl konečně objeven tento sofistikovaný útok, známý dnes jako CARBANAK, zjistilo se, že byl spojen s více než stovkou bank a týkal se téměř třiceti národů, což odhalilo jedny z největších bankovních loupeží v historii. Tento útok způsobil celosvětovou škodu ve výši jedné miliardy dolarů.[2]

CARBANAK je jedním ze sérií cílených útoků, které způsobily únik dat v klíčových průmyslových odvětvích po celém světě s použitím těžko odhalitelného malwaru pro získání přístupu bez jakékoliv detekce. Zatímco existuje mnoho dalších podobných příkladů útoků, žádná proaktivní technologie se zatím neprokázala jako dostatečně účinná, aby tyto velké hrozby odstranila.

Jak nad Vámi Malware zvítězí, aniž byste to věděli?

Operační systémy nebyly navrženy s ohledem na kompletní bezpečnost. Škodlivý kód je schopen běžet s vysokou prioritou na úrovni kernelu, stejně jako Vaše bezpečnostní řešení a má dobrou šanci projít přes Vaši ochranu. Poté co se nenápadně injektuje do Vašeho systému, jak samotný systém, tak i uživatelské rozhraní zůstanou funkční. Může se zdát, že je vše v pořádku, ale je to jen obfuskační vrstva, za kterou probíhá exfiltrace a kyberšpionáž.[3]

5 měsíců uběhne, než je průnik odhalen.

Studie provedená v únoru 2016 ukázala, že podnikům trvá průměrně 5 měsíců, než přijdou na to, že jsou jejich data narušena. Navíc 53% z nich potřebovalo externí vyšetřovatele, aby na to přišli, protože vnitřní zdroje nevykazovaly žádné známky porušení.[4]

 

 

[1]https://www.nytimes.com/2015/02/15/world/bank-hackers-steal-millions-via-malware.html?searchResultPosition=2

[2]https://threatpost.com/alleged-mastermind-behind-carbanak-crime-gang-arrested/130831/

[3] René Pospíšil

[4]https://www.fireeye.com/content/dam/fireeye-www/global/en/current-threats/pdfs/Infographic-mtrends2016.pdf

Vrátit se nahoru

Proč my?

Děláme svou práci s láskou

Poskytujeme kvalitní služby

Použiváme ty nejlepší technologie

Máme mnoho let zkušeností

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.