Použivínám webu souhlasíte s použitím Cookies!

Služby

Nabízíme mnoho skvělých služeb,
které zajistí bezpečnost a růst Vaší firmy

Je vaše organizace připravená na digitální budoucnost?
Zvyšte produktivitu Vaší organizace, zlepšete procesy a utečte konkurenci s kvalitním informačním systémem.

Digitalizujeme firmy

Pomocí platformy

Zbavujeme firmy papírů a e-mailů.

Přinášíme přehled, kontrolu a mobilitu.

Zaměřujeme se na digitalizaci nejrůznějších procesů a agend. Jsme nadšenci do digitalizace a zakládáme si na tom, aby naše řešení zákazníkům skutečně pomáhala a katapultovala je do digitální éry. 

Digitalizace procesů pomocí platformy Xeelo

Nahrazujeme netransparentní papírové a e-mailové procesy digitálními. Vnášíme do nich kontrolu, pravidla a přehlednost. Používáme k tomu Xeelo – flexibilní platformu pro řízení procesů, evidenci dat a generování dokumentů. Pomůžeme vám procesy navrhnout, optimalizovat nebo napojit na už existující systémy. 

Vrátit se nahoru

Zakázkový vývoj SW a IS

Informační systém na míru.

Víme, že zřejmě neexistuje univerzální technologie, která by vyhovovala všem Vašim požadavkům. Proto vyvíjíme konkrétní řešení pro každý projekt zvlášť. Jedině takový informační systém Vám usnadní práci na maximum. Buďte efektivní a neztrácejte čas. Optimalizujeme pro Vás nejen SW, který denně využíváte – od jednoduchých Office šablon, přes aplikace, až po vlastní nadstavby a třeba i tiskové sestavy pro informační systémy.

Vrátit se nahoru

Ekonomické a informační systémy

Nejen POHODA...

ERP systém naleznete již v každé organizaci. Naši specialisté spravují většinu systémů, jako jsou POHODA, Helios, Duna, Softapp, ABRA atd.

Jako partneři společnosti STORMAWARE se především specializujeme na ekonomický a informační systém POHODA. Pomůžeme Vám s výběrem správné verze, implementací a dalším rozvojem. Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Vrátit se nahoru

Proč my?

Děláme svou práci s láskou

Poskytujeme kvalitní služby

Použiváme ty nejlepší technologie

Máme mnoho let zkušeností

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.